W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kurs myślenie wizualne w ChDK

Plakat "Myślenie wizualne"
 Od 11 października, po wakacyjnej przerwie, wznawia działanie kolejna sekcja Chodzieskiego Domu Kultury - prowadzony przez Olgę Żądło kurs "Myślenie Wizualne". Pierwsza edycja, która odbyła się w minionym roku szkolnym, cieszyła się sporym zainteresowaniem. 
Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się pisząc maila na natalia89pawlowska@gmail.com lub przez SMS: 665-755-227. Czym jest kurs "Myślenie Wizualne"? Przyjdź i przekonaj się, że potrafisz czytelnie rysować i pisać, tworzyć przejrzyste notatki, a kto wie, może odkryjesz przy okazji nową pasję? Na pewno dasz sobie radę, to kurs dla początkujących, kurs startuje od podstaw. Przyjdź i spędź ciekawie czas. Kurs rozpoczyna się 11 października. Zajęcia odbywają się w Chodzieskim Domu Kultury, co drugi wtorek. Grupa 1. (dzieci od 9 r.ż.) zajęcia w godzinach: 17:30-18:15. Grupa 2. (młodzież i dorośli) zajęcia w godzinach: 18:30-19:15. Zajęcia są bezpłatne dla wszystkich mieszkańców powiatu chodzieskiego.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}