W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gipsowy magnes z wizerunkiem chodzieskiego zabytku

Magnes z wizerunkiem chodzieskiego kościoła
Z przyjemnością informujemy, że magnes z wizerunkiem najstarszego zabytku naszego miasta pojawił się w Chodzieży i już można go można kupić w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziale Multimedialnym oraz w Dziale Historii i Tradycji Miasta w cenie 20,00 zł.
 
Jest to magnes gipsowy, malowany ręcznie, którego produkcję powierzyliśmy firmie Arte Fakt z Gdańska. To polska manufaktura, która zajmuje się produkcją unikatowych pamiątek z precyzyjnym odwzorowaniem szczegółów. Jest nam niezmiernie miło, że dołączyliśmy do kolekcji magnesów Arte Fakt i znaleźliśmy się wśród grupy niewielu miast polskich posiadających ten wyjątkowy produkt! Wierzymy, że to nieostatnia tego typu realizacja w Chodzieży!
Magnes już wkrótce w sprzedaży także w Chodzieskim Domu Kultury i MOSiR Chodzież.
{"register":{"columns":[]}}