W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

"Kino (nie tylko) Kobiet", czyli zapraszamy na film

baner Kino Kobiet

 

Chodzieski Dom Kultury, Kino Noteć i Stowarzyszenie Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży zapraszają na seans kinowy w ramach wspólnego projektu "Kino (nie tylko) Kobiet".

- W czwartek, 25 maja br. o godz. 18:00 na sali kinowej Chodzieskiego Dom Kultury po raz pierwszy wspólnie obejrzymy film, do którego wstępem będzie prelekcja filmoznawcy, a po filmie zapraszamy na kawę i dyskusję.

Uważamy, że kino nie ma granic, że warto o filmach rozmawiać, dzielić się spostrzeżeniami, dlatego Kino (nie tylko) kobiet otwarte jest dla każdego. Zachęcamy do skorzystania z pierwszego seansu chodzieskiej kinoterapii - informują organizatorzy.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}