W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przedszkolaki bawiły się na balu "U Elzy i Olafa"

Przedszkolaki z Wesołego Smyka w strojach karnawałowych

W czwartek, 13 stycznia br. w Niepublicznym Przedszkolu nr 3 „Wesoły Smyk” w Chodzieży odbyła się zabawa karnawałowa „Bal u Elzy i Olafa”.

 

Już od wejścia wystrój przedszkola wprowadził dzieci w zimowy klimat. Najmłodsi przybyli przebrani w ciekawe stroje m. in. księżniczek, wróżek, pszczółek, biedronek czy policjantów.

- Podczas balu dzieci wspaniale się bawiły w przygotowanych przez prowadzących zabawach i konkurencjach. Nie zabrakło bohaterów ulubionej przez dzieci zimowej bajki, czyli Elzy, Anny i Olafa. Na holu podczas pląsów robiło się kolorowo, a z twarzy nie znikał uśmiech. Był to niezwykły dzień, długo wyczekiwany przez dzieci, który dostarczył im mnóstwo radosnych i niezapomnianych chwil. Kolejny bal już za rok! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów - informuje kadra przedszkola.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}