W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Chodzież zbiera klucze dla Fundacji "Akogo"

Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chodzieży bierze udział w akcji "OdkluczMY życie", polegającej na zbiórce starych, zepsutych i niepotrzebnych kluczy. Zebrane klucze zostaną przekazane
do jednego z zakładów Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych, który przekaże je na złom a uzyskana kwota zasili konto Fundacji "Akogo?".

Dyrektor MOPS w Chodzieży apeluje do mieszkańców naszego miasta o przyłączenie się do akcji zbierania kluczy.

- O Fundacji Ewy Błaszczyk „ Akogo” oraz Klinice „ Budzik” słyszymy w mediach. O tym, że warto pomagać wszyscy wiemy. Teraz każdy z nas może niewielkim wysiłkiem dołożyć swoją cegiełkę w postaci starego klucza, który niczego w naszych domach już nie otworzy, a który otworzyć może uśpione życie - zachęca Marzena Brączewska, dyrektor miejskiego ośrodka.

Klucze można przynosić do siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży, ul. Z. Krasińskiego 14.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}