W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Ziemia Chodzieska. Terra incognita - terra cognita" - do nabycia w MBP oraz w kasie Kina Noteć

Plakat - promocja książki Terra Incognita - Terra cognita
Informujemy, że książka "Ziemia Chodzieska. Terra incognita - terra cognita", autorstwa Katarzyny Kuczara - Alagierskej i Piotra Alagierskiego  jest do nabycia w cenie 70 zł w kasie Kina Noteć oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży.
 
W książce zawartych jest mnóstwo nieznanych dotąd informacji o przeszłości Chodzieży i okolic - również z czasów przedhistorycznych.
Podstawą do jej napisania były prace wykopaliskowe na ziemi chodzieskiej prowadzone przez 9 lat przez autorów publikacji, przede wszystkim w ramach projektu badawczego: "Rozpoznanie zasobów dziedzictwa kulturowego ziemi chodzieskiej", realizowanego przez Chodzieski Dom Kultury, Pracownię Archeologiczną Alagierscy oraz Stowarzyszenie Chodzieżak Pro Hobby, ale także innych badań zlecanych pracowni Państwa Alagierskich.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}