W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dyskoteka walentynkowa w SP3

Zdjęcie - uczniowie Sp 3 podczas szkolnej dyskoteki

We wtorek, 14 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży bawili się na dyskotece zorganizowanej z okazji walentynek.

Okazjonalne dekoracje, oprawa muzyczna, swobodna atmosfera i uśmiechy na twarzach uczniów uczyniły imprezę szkolną bardzo udaną. Frekwencja dopisała, co bardzo cieszy organizatorów, gdyż celem takich wydarzeń jest zachęcenie uczniów do aktywności i integracji, także między klasami. Zainteresowanie i uczestniczenie w szkolnych akcjach, jest również wyrazem poczucia przynależności i bycia częścią uczniowskiej społeczności. Szkolna dyskoteka jest też okazją po prostu do zabawy i chwili wytchnienia od obowiązków.

 

{"register":{"columns":[]}}