W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Apel z okazji Świąt Wielkanocnych w SP1

uczniowie Sp1 podczas apelu z okazji świąt wielkanocnych

W środę, 5 kwietnia, uczniowie klasy 3a wraz z nauczycielkami - panią Anną Roszak i panią Mają Mikołajczak - zorganizowali uroczysty apel wielkanocny, na który zaprosili młodszych kolegów i koleżanki.

 

W trakcie montażu słowno-muzycznego ciekawie przypomnieli tradycje i zwyczaje związane z Wielkanocą. Wspólne spotkanie zakończył taniec, który podkreślił, że nadchodzące święta są radosnym czasem. Uczniowie z wyższych klas spędzili przerwy na poszukiwaniu jajek, ukrytych na szkolnych korytarzach i w zakamarkach. Taką zabawę przygotował dla młodzieży Szkolny Wolontariat, któremu przewodziła pani Magdalena Kozińska. W szkole już czuć było serdeczną, świąteczną atmosferę.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}