W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bal Karnawałowy w chodzieskiej "Jedynce"

Uczniowie SP1 na szkolnym balu karnawałowym
W środę, 25 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Chodzieży odbył się bal karnawałowy uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich.
 
W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się bajkowe i filmowe postacie. Wspaniale prezentowały się księżniczki, rycerze i żołnierze. Nie zabrakło sportowców i piratów. Pojawiła się też spora grupa różnorodnych zwierząt, a wśród nich kotki, tygryski i motylki.
- Mnóstwo konkursów i świetną muzykę zapewniły nam animatorki z ZuZulek.  Po balu był również czas na pyszne pączki. Poczęstunek i zabawę karnawałową dla najmłodszych uczniów ufundowała Rada Rodziców. Czas spędzony w miłej atmosferze pozostanie na długo w naszej pamięci - informuje szkolna kadra.

 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}