W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Baw się z nami, czyli druga edycja "Złap zająca"

banner zabawy "Złap zająca"

 Zapraszamy do udziału w przedświątecznej akcji "Złap Zająca", organizowanej przez Urząd Miejski w Chodzieży. Zabawa polega na odnajdywaniu figurki Zająca, która umieszczana będzie w różnych miejscach na terenie Chodzieży.

Akcja rozpoczyna się w piątek, 24 marca, aby brać udział w zabawie należy obserwować fanpage na Facebooku "Rewitalizacja Chodzieży od Nowa". Na FB pod odpowiednim postem należy wstawiać zdjęcia z Zającem oraz udzielać odwiedzi na pytanie, które znajduje się w każdej lokalizacji - pytanie wisi na uchu Zająca. Na uczestników zabawy czekają nagrody, warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest odnalezienie Zająca minimum trzy razy i prawidłowe wykonanie wszystkich poleceń.
Wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia podczas corocznego, wielkanocnego poszukiwania jajek. Życzymy radosnych poszukiwań!

 

 


 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}