W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Chodzieska Noc Filmowa na plaży

zdjęcie ekranu na plaży podczas seansów filmowych

W piątek, 8 września na plaży Karczewnik w Chodzieży odbyło się niezwykłe wydarzenie - kino plenerowe, które przyciągnęło miłośników filmu i natury. 

Było to idealne miejsce i pora na spędzenie letniego wieczoru. Impreza rozpoczęła się o godz. 20.00, tuż po zmierzchu, na plaży pojawiły się rodziny, dzieci, młodzież, grupy znajomych. Organizatorzy zdecydowali o wyborze dwóch filmów, pierwszego dla dzieci i młodzieży, a drugiego dla dorosłych widzów.

Ogromny ekran pod gwiazdami, ustawiony na chodzieskiej plaży zapewniał doskonałą jakość obrazu, całości dopełniły wygodne leżaki oraz popcorn. Należy dodać, że to wydarzenie plenerowe odbyło się w ramach Chodzieskiego Budżetu Obywatelskiego, na które zagłosowali mieszkańcy.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}