W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podsumowanie "wakacyjnych warsztatów" w MOPS

Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży

W okresie wakacyjnym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Chodzieży odbywały "warsztaty wakacyjne". Uczestnicy wzięli udział w ośmiu spotkaniach, podczas których  dzieci rozwijały wiedzę, umiejętność współpracy i integracji w zespole zadaniowym.

Pobudzane do kreatywności - współtworzyły nasze spotkania. Rejs „Chodzieżanką” czy spotkanie z alpakami i innymi zwierzętami domowymi w Klotyldzinie, szalone metamorfozy dziewczynek i tworzenie ciekawych, zdrowych przekąsek.

Na koniec - „ Bezpieczeństwo na co dzień” z pomocą sierż. sztab. Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży – Pani Dagmary Kabat - to atrakcje, które nam towarzyszyły. Z nadzieją patrzymy w przyszłość i już palnujemy kolejne projekty! Czas zainwestowany w dzieci, to czas najcenniejszy! Pracownik socjalny, asystent rodziny, psycholog, referenci…wszyscy jesteśMY specjalistami, którzy wspierają, doradzają i udzielają pomocy w siedzibie Ośrodka ul. Władysława Krasińskiego 14 i Władysława Reymonta 12. Ważnych informacji szukaj także na www.mopschodziez.bip.gov.pl, jesteśmy też na FB - informują i zachęcają do śledzenia aktywności Ośrodka - pracownicy i dyrekcja MOPS.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}