W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Inne spojrzenie na długowieczność” – otwarte spotkanie edukacyjne

01.12.2021

Inne spojrzenie na długowieczność - spotkanie edukacyjne/plakat

W środę, 1 grudnia br. o godz. 16:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży odbędzie się spotkanie edukacyjne „Inne spojrzenie na długowieczność”. Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Chodzieskich Amazonek „Różowa wstążeczka” i Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży.

 

W spotkaniu udział wezmą: Tomasz Woźniak - specjalista z obszaru farmaceutyków, suplementów diety,nutraceutyków i żywności funkcjonalnej, autor programu na Youtube „Professor”, autor książek „Terapia Siarką” oraz „Nutraceutyki – czym są i jak je bezpiecznie przyjmować”; Klaudia Kaczmarek - propagatorka i wielka fanka sposobu żywienia według Ewy Dąbrowskiej, z wykształcenia lekarz, specjalista ds. chorób wewnętrznych, autorka dość restrykcyjnej diety detoksykacyjnej, która mobilizuje organizm do korzystania ze swoich zapasów oraz Anna Żak - certyfikowana instruktorka metody oddechowej Butejko Clinic International, pasjonatka narciarstwa, MTB oraz tenisa, zafascynowana pracą z oddechem, czerpiąca wiedzę i doświadczenie z pradawnej metody oddechowej Pranajamy, metody Butejko oraz Oxygen Advantge, praktykująca ćwiczenia oddechowe w naturze.

- Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty edukacyjnej, dotyczącej zdrowia i świadomego stylu życia. Ostatni czas, panującej pandemii, szczególnie wymaga od nas dbałości o własne zdrowie i samopoczucie – skorzystajmy z wiedzy i doświadczenia ekspertów, którzy specjalnie odwiedzą Chodzież – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

 

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}