W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zajęcia z samoobrony dla uczennic klas ósmych

Uczennice i trenerka SP 3

Z okazji Dnia Kobiet w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży  odbyły się zajęcia z podstaw samoobrony dla dziewcząt z klas ósmych.

 

Krótki kurs samoobrony to pomysł szkolnego pedagoga i Samorządu Uczniowskiego. naszych dorastających uczennic, Zajęcia przeprowadziła nauczycielka wychowania fizycznego p. Angelika Ziembikiewicz, a prywatnie również trenerka judo.  Zajęcia odbyły się w trosce o bezpieczeństwo dziewcząt, które nauczyły się, jak uwolnić się od napastnika.

- Dziewczęta przećwiczyły na sobie kilka chwytów w różnych sytuacjach. Te ćwiczenia na tyle spodobały się uczestniczkom, że wyraziły chęć na kolejne spotkanie, zaznaczając, że takie umiejętności są bardzo ważne w dzisiejszych czasach - tłumaczą nauczycielki z SP3 - Marta Kaczmarek i Katarzyna Gról.

{"register":{"columns":[]}}