W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów

plakat - konsultacje społeczne dla mieszkańców Chodzieży

Szanowni Mieszkańcy Chodzieży!

 

W związku z tworzeniem Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miejskiej w Chodzieży na lata 2024-2030 zwracamy się do Państwa z propozycją zgłoszenia swoich pomysłów, zarówno tych technicznych (związanych z remontami, inwestycjami), jak i tych społecznych (związanych z wydarzeniami, przedsięwzięciami, aktywnościami).

Jeśli takowe kiełkują w Państwa głowach prosimy o ich zgłoszenie do nas!

Jeśli Państwa pomysły dotyczą przedsięwzięć wyłącznie obszaru rewitalizacji (zawierającego się w jednostkach JA8-ZOM i JA9-ZOM*) zgłoście je w ankiecie pod linkiem: https://gpr-chodziez-proj.webankieta.pl/

Jeśli Państwa pomysły dotyczą przedsięwzięć na obszarze całego miasta Chodzieży zgłoście je w ankiecie pod linkiem: https://gpr-chodziez-proj7.webankieta.pl/

Jeżeli Wasz pomysł jest obszerniejszy, wymaga zaprezentowania grafiki zgłoście go mailowo na adres: rewitalizacja@chodziez.pl

 

* obszar rewitalizacji zawiera się w jednostkach administracyjnych JA8-ZOM i JA9-ZOM:

JA8-ZOM - ulice: Warsztatów Jazzowych, Strzelecka, część Jagiełły, Kościuszki, Żeromskiego, Słowackiego, Daszyńskiego, Matejki, Kilińskiego, Marcinkowskiego, Jagiellońska.

JA9-ZOM - ulice: Krótka, Kościelna, Rynek, Raczkowskiego, Sienkiewicza, Rzeźnicka, Staszica, Goślińskiego, Mała, Plac Kopernika, Piekary, Harcerska, Zamkowa, Kozia, Boczna, Garncarska, Gołębia, Zielona, Ślusarska, Bosa, Górna.

 

Jesteśmy obecnie po spotkaniach z pracownikami Urzędu Miejskiego w Chodzieży, jednostek samorządu terytorialnego oraz Radnymi Rady Miejskiej w Chodzieży i Komitetem Rewitalizacji - spotkania te ukazały wiele przedsięwzięć, które należałoby przeprowadzić w nowej perspektywie rewitalizacyjnej obszaru do tego wyznaczonego. Jednak to Wy jesteście Państwo mieszkańcami i użytkownikami, dlatego macie inne spojrzenie i potrzeby. Prosimy o Wasz głos!

 

Ankieta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Chodzieży.

Czekamy na Państwa pomysły do 26 maja.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}