W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Powitanie wiosny przez drugoklasistów z SP3

Uczniowie SP3 podczas Pierwszego Dnia Wiosny

 Uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży aktywnie i z uśmiechem powitali wiosnę, przebierając się za postacie z bajek.

- Barwnym korowodem przeszliśmy w stronę terenów przy pływalni ,,Delfin” , gdzie oczekiwał na Nas sierżant Pyrek. To znajomy kolega z programu ,, Bezpiecznie, to wiedzieć i znać”. Sierżant Pyrek i policjanci promowali po raz kolejny platformę i zachęcali do korzystania z ,,Pyrkowej Krainy”. Dzieci wysłuchały pogadanki pani Elżbiety Żulewskiej z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży na temat bezpieczeństwa podczas uprawiania wiosennych sportów. Pyrek poczęstował dzieci wafelkiem i stanął z dziećmi do pamiątkowego zdjęcia. Klasy drugie wesołe, machając kolorowymi kwiatami i wstążkami pozdrawiały przechodniów - relacjonują wychowawczynie - Justyna Wiśniewska i Dorota Janowiak.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}