W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Aktywne wakacje

uczestnicy letnich zajęć artystycznych

Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne "Salon Artystyczny"  prowadzi zajęcia taneczne i zabawy edukacyjne dla dzieci, które finansowane są ze środków Gminy Miejskiej w Chodzieży w ramach realizacji zadań pożytku publicznego.

Urząd Miejski w Chodzieży na organizację wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z Chodzieży przeznaczył 15.000 złotych, w tym na organizację letniego obozu 10.000 złotych otrzymał Związek Harcerstw Polskiego Hufiec Chodzież.

Zajęcia artystyczne sprzyjać mają odkrywaniu talentów, uwrażliwianiu na sztukę, rozwijaniu wyobraźni dzieci i młodzieży. Celem zajęć tanecznych, prowadzonych przez trenera tańca sportowego, jest promocja aktywnego, zdrowego sposobu spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież.

Wyjazd na obóz harcerski to forma wypoczynku, która sprzyja nauce samodzielności, daje możliwość atrakcyjnego i aktywnego wypoczynku. Hasło przewodnie tegorocznego obozu brzmi "Z żywiołami za pan brat", uczestnicy rozszerzą swoja wiedzę z zakresu edukacji historycznej, patriotycznej, przyrodniczej i obywatelskiej.

- Wszystkim mieszkańcom Chodzieży, a szczególnie tym najmłodszym, życzę udanego letniego wypoczynku, zachęcam do korzystania z atrakcji naszego miasta, zarówno tych przyrodniczych i turystycznych, ale także różnych wydarzeń. Zapraszam na koncerty jazzowe, poranek z jogą i na seanse kina plenerowego, które na początku sierpnia odbędą się nad jez. Karczewnik - zachęca burmistrz Jacek Gursz.

 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}