W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W niedzielę, 2 kwietnia o godz. 12:00 zapraszamy do plenerowej zabawy dla najmłodszych - "Wielkanocne poszukiwanie jajek"

baner - zabawa plenerowa dla dzieci - poszukiwanie jajek

 

Poszukiwanie czekoladowych jajeczek to wyczekiwana przez dzieci chodzieska zabawa z okazji Świąt Wielkanocnych, która odbywa się w Niedzielę Palmową na trenach przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Serdecznie zapraszamy. Szukanie jajeczek to jedna z atrakcji, bo dodatkowo zaplanowane zostały też animacje dla dzieci. Organizatorzy w trosce o dobrą zabawę, atmosferę i bezpieczeństwo dzieci proszą, aby udział w zabawie brały w miarę możliwości młodsze dzieci, aby rodzice wspierali dzieci, ale nie zbierali jajeczek. Zapewniamy, że co roku rozsypywanych jest kilkaset jajeczek i tylko od uczestników wydarzenia zależy czy zabawa będzie udana dla każdego.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}