W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przyłącze cieplne do przedszkola

prace prowadzone przez mec

Pracownicy MEC kontynuują prace ziemne i instalacyjne związane z budową przyłącza ciepłowniczego do budynku przedszkola przy ul. Łąkowej 2.

Aktualnie prowadzone są prace montażowe i spawalnicze rur ciepłowniczych na drugim odcinku przyłącza ciepłowniczego. Prace podzielone zostały na trzy etapy w celu zmniejszenia uciążliwości prac dla mieszkańców i firm znajdujących się w tym rejonie miasta.

- Po wykonaniu próby ciśnieniowej, połączeniu i sprawdzeniu instalacji alarmowej nastąpi zasypanie ciepłociągu i odtworzenie nawierzchni.Wymierną korzyścią dla mieszkańców będzie likwidacja kotłów węglowych i zmniejszenie niskiej emisji do powietrza - informuje Piotr Matyja z MEC Chodzież

 

{"register":{"columns":[]}}