W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Letni wypoczynek dla chodzieskich seniorów

otwarcie wczasów seniora

Zastępca Burmistrza Miasta Chodzieży Piotr Witkowski wziął udział w otwarciu pierwszych turnusów wczasów dla chodzieskich seniorów, które finansowane są ze środków Gminy Miejskiej w Chodzieży w ramach realizacji zadań pożytku publicznego.

Urząd Miejski w Chodzieży na organizację wypoczynku letniego dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych przeznaczył 49.000 złotych. Celem zadania jest integracja wewnątrzpokoleniowa, aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W trzech 10-dniowych turnusach udział weźmie120 osób. Wczasy odbywają się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Powstańców Wlkp. oraz w restauracji rodzinnej Bistro u Hipolita. Program letniego wypoczynku dla seniorów obfituje w aktywności - społeczne, kulturalne, fizyczne i rekreacyjno-turystyczne. W ramach  codziennych spotkań odbywają się pikniki, wycieczki, wieczorki taneczne, spotkania z ciekawymi osobami oraz zapewnione jest wyżywienie.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}