W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Targi Organizacji Pozarządowych

31.08.2024

plakat targi organizacji pozarządowych

Zapraszamy na Targi Organizacji Pozarządowych w Chodzieży!

W sobotę, 31 sierpnia 2024 zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które pokaże, jak wiele dobrego dzieje się w naszym mieście dzięki zaangażowaniu lokalnych organizacji pozarządowych!

Kiedy? 31 sierpnia 2024, godz. 11:00 - 14:00  Gdzie? Tereny zielone MOSiR

Co na Was czeka?

 Autoprezentacja działań organizacji - Poznajcie różnorodne inicjatywy i projekty realizowane przez organizacje działające w naszym mieście. Zainspirujcie się ich pasją i zaangażowaniem!

 Dlaczego warto się angażować? - Dowiedzcie się, jak możecie dołączyć do lokalnych inicjatyw i przyczynić się do poprawy jakości życia w naszej społeczności. Każdy z nas może zrobić coś dobrego!

 Integracja środowiska - To doskonała okazja, by poznać nowych ludzi, nawiązać wartościowe kontakty i wspólnie działać na rzecz naszego miasta.

 Dobra, wspólna zabawa - Planowane atrakcje - gry, warsztaty, zabawy, występy.

Jeśli Twoja organizacja jeszcze się nie zgłosiła do udziału w targach, to zapraszamy do kontaktu.

Organizatorem wydarzenia jest Rada Działalności Pożytku Publicznego Gminy Miejskiej w Chodzieży oraz Urząd Miejski w Chodzieży.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}