W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs na stworzenie logo i zaproponowanie nazwy Sąsiedzkiego Ogrodu Społecznego

Plakat/informacja nt. konkursu na logo i nazwę Sąsiedzkiego Ogrodu Społecznego

Burmistrz Miasta Chodzieży Jacek Gursz ogłasza konkurs na stworzenie logo i zaproponowanie nazwy Sąsiedzkiego Ogrodu Społecznego, który powstaje na osiedlu mieszkaniowym na tzw. fyrtlu Żeromskiego.

Chcemy stworzyć identyfikację wizualną tego nowego produktu miejskiego i potrzebujemy Waszej pomocy :) Konkurs jest skierowany do mieszkańców Chodzieży od 15 r.ż. Prace można wykonać w technice cyfrowej lub odręcznie na papierze i złożyć do 18 marca 2022 r. w skrzynce Centrum Aktywnej Integracji i Rehabilitacji przy ul. Jagiellońskiej 5 lub wysyłając mailem na adres promocja@chodziez.pl Do wygrania atrakcyjne nagrody! Więcej szczegółów w Regulaminie. Liczymy na Wasze zaangażowanie!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}