W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończył się konkurs na logo i nazwę Sąsiedzkiego Ogrodu Społecznego

Na zdjęciu rośliny oraz dwie kobiety z kwiatami w doniczce, napis "Konkurs na nazwę i logo Sąsiedzkiego Ogrodu Społecznego" i "StwórzyMY przyjazny fyrtel"

W piątek, 18 marca 2022 r. zakończyło się przyjmowanie prac konkursowych na stworzenie logo i wymyślenie nazwy Sąsiedzkiego Ogrodu Społecznego na fyrtlu Żeromskiego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – wpłynęło wiele pięknych i pomysłowych projektów. Ostatecznie Komisja Konkursowa wybrała dwie różne prace – z jednej nazwę, z drugiej logo ogrodu. Logo z nazwą zostanie uroczyście zaprezentowane, a Zwyciężczyniom zostaną wręczone nagrody podczas sadzenia pierwszych roślin w ogrodzie na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Żeromskiego, które nastąpi już w kwietniu.

Serdecznie gratulujemy Zwyciężczyniom i dziękujemy wszystkim Uczestnikom za zaangażowanie i poświęcony czas w realizację projektów.

{"register":{"columns":[]}}