W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Eko Ludek na Chodzieskich Targach Gospodarczych

Stoisko Eko ludka Na Targach Gospodarczych

W sobotę, 4 czerwca ma terenach MOSiR w Chodzieży odbyły się 25 Chodzieskie Targi Gospodarcze Promocje 2022. Targi to ogólnodostępne, plenerowe wydarzenia, które promuje historię, tradycję i dzień dzisiejszy chodzieskiej przedsiębiorczości. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Chodzieski Klub Gospodarczy, pod patronatem i dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Miejskiej w Chodzieży, przyciąga wystawców i tłumy odwiedzających.

Na zaproszenie Burmistrza Miasta Chodzieży Jacka Gursza w tegorocznych targach uczestniczyli m.in. posłanki Platformy Obywatelskiej Izabela Leszczyna i Maria Małgorzata Janyska oraz senator PO Adam Szejnfeld. Obecny był członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski oraz starosta chodzieski Mirosław Juraszek. 

Od początku udział w targach bierze Urząd Miejski w Chodzieży, tym razem promując projekt pn. "Chodzieski Eko Ludek - miejska edukacja ekologiczna". W namiotach "Eko Ludka" prowadzone były warsztaty edukacyjne w zakresie podnoszenia świadomości ekologicznej mieszkańców miasta. Odwiedzający stoisko brali udział w quizie wiedzy o ekologii oraz wykonywali zadania z prawidłowej segregacji. W ramach wprowadzenia prawidłowych nawyków w dbałości o środowisko  odwiedzający otrzymywali ekologiczne torby na zakupy. Na stoisku dostępne były materiały edukacyjne - gazetki. książeczki i foldery. Stoisko "Chodzieskiego Eko ludka" otrzymało wyróżnienie w konkursie "Najlepsza promocja" za  proekologiczne działania na rzecz lokalnej społeczności.

 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}