W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Napisz tekst do piosenki o Chodzieży

plakat na konkurs

Dyrekcja Przedszkola im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży i Burmistrz Miasta Chodzieży Jacek Gursz zapraszają do udziału w konkursie na tekst piosenki o Chodzieży z okazji 590-lecia miasta.

Podziel się swoim talentem, pokaż światu dlaczego nasze miasto jest wyjątkowe. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym tekściarzem czy po prostu czujesz, że chcesz stworzyć tekst do piosenki, ten konkurs jest dla ciebie. Przygotuj najpiękniejsze słowa, by uczcić historię i tradycję Chodzieży. Tekst należy przesłać do 15 lutego br. na adres piosenkadlachodziezy@wp.pl. Nagrody zostaną wręczone 13 kwietnia br. podczas uroczystości organizowanej przez Niepubliczne Przedszkole im. Szewczyka Dratewki - "Przegląd Teatrów Dziecięcych" w Chodzieskim Domu Kultury

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}