W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatna mammografia

04.08.2021

Plakat informujący o bezpłatnych badaniach mammograficznych 4 sierpnia w Chodzieży

Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chodzieży informuje, że w związku z prowadzonymi działaniami związanymi z profilaktyką chorób nowotworowych, 4 sierpnia 2021 r. przy pływalni DELFIN w Chodzieży prowadzone będą bezpłatne badania mammograficzne realizowane przez Firmę OPEN z Poznania.

Firma OPEN, w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia wykonuje bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie przeznaczone dla kobiet z grupy wiekowej 50-69 lat, które wcześniej nie chorowały na raka piersi, a od ostatniego badania profilaktycznego piersi minęły przynajmniej dwa lata.

Rejestracji można dokonywać telefonicznie pod numerem: 61 855-75-28 lub 61 851-30-70, w godz. 8:00-15:30 od poniedziałku do piątku.

 


 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}