W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Chodzież na Targach Expo Real w Monachium

Przedstawiciele wielkopolskich jednostek samorządu terytorialnego na tarach Expo Real 2021
W dniach od 11 do 13 października 2021 r. Gmina Miejska w Chodzieży wzięła udział  w targach Expo Real 2021, na targach obecny był Zastępca Burmistrza Miasta Chodzieży Piotr Witkowski.  Wśród przedstawicieli wielkopolskich jednostek samorządu terytorialnego, znaleźli się również
przedstawiciele: Gminy Brudzew, Miasta Konin, Miasta i Gminy Pleszew oraz Gminy Września.
 
Udział w targach realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.
 
Targi Expo Real należą do największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń targowych w branży nieruchomości w Europie.  W tym roku  głównymi tematami przewodnimi były zmiany klimatyczne, pandemia oraz digitalizacja. Temat ochrony środowiska wpisywał się w projekty przedstawione na stoisku Wielkopolski, które w założeniu wykorzystują alternatywne źródła energii. W roku 2021 targi odwiedziło 1198 wystawców z 29 krajów i ponad 19 200 odwiedzających ze 52 krajów.
 
 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}