W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

Baner - granty PPGR

Informujemy, iż do Urzędu Miasta w Chodzieży został dostarczony sprzęt komputerowy zakupiony w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

Niebawem rozpoczniemy proces ustalania indywidualnego terminu wydawania sprzętu i w tym celu będziemy się kontaktować z Państwem telefonicznie. Prosimy o cierpliwość.

 

INFORMACJA DLA OSÓB Z NABORU UZUPEŁNIAJĄCEGO

W pierwszej kolejności będzie wydawany sprzęt komputerowy dla osób z pierwszego naboru. Po jego wydaniu będziemy się kontaktować
z Wnioskodawcami z naboru uzupełniającego oraz poinformujemy ostatecznie osoby, które sprzętu komputerowego nie otrzymają z uwagi na wyczerpanie środków z budżecie.

{"register":{"columns":[]}}