W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nagrody dla nauczycieli wręczone

Burmistrz Miasta Chodzieży wraz z nauczycielami, którzy zostali wyróżnieni w Dniu Edukacji Narodowej

W piątek, 15 października br. w Chodzieży odbyło się spotkanie, na którym Burmistrz Miasta Chodzieży Jacek Gursz wręczył nagrody nauczycielom z chodzieskich szkół i przedszkola.

Co roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej wytypowani przez radę pedagogiczną nauczyciele z palcówek, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska, otrzymują nagrody. W roku 2021 wyróżnieni zostali: Danuta Woźniak z Miejskiego Przedszkola nr 5, Jolanta Gil i Alicja Sarbinowska  ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz  Barbara Pilarska ze Szkoły Podstawowej nr 3. Tego dnia życzenia nauczycielom i pracownikom szkół złożyła Przewodnicząca Rady Miejskiej w Chodzieży Mirosława Kutnik, udział w spotkaniu wzięli dyrektorzy jednostek, zastępca burmistrza Piotr Witkowski oraz pracownik merytoryczny do spraw oświaty w Urzędzie Miejskim w Chodzieży.

 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}