W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Moja Magia Świąt - zaprojektuj eco bombkę

Plakat - konkurs na projekt eco bombki

Burmistrz Miasta Chodzieży ogłasza konkurs na projekt eko bombki skierowany do wszystkich mieszkańców miasta.

Bombki powinny być wykonane z materiałów wtórnych, w technice dowolnej, z możliwością zawieszenia na choince.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych. Wykonane eko bombki prosimy składać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży. do 17 grudnia 2021 r.

 

Regulamin konkursu

na Ekobombkę „Moja Magia Świąt”

 

I . ZAŁOŻENIA OGÓLNE

1. Celem konkursu jest promowanie ekologii, recyklingu i wspólne przygotowanie miasta do okresu Świąt Bożego Narodzenia.

2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców Miasta Chodzieży.

3. Konkurs organizowany jest przez Gminę Miejską w Chodzieży i odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Chodzieży.

 

II. TEMATYKA, FORMAT PRAC

1. Tematem prac jest ujęta w ramy plastyczne idea i samodzielna interpretacja dotycząca rozumienia ekologii, recyklingu w odniesieniu do Świąt Bożego Narodzenia.

2. Prace muszą być wykonywane w formie ozdoby świątecznej z wykorzystaniem materiałów wtórnych – np. sznurki, stare gazety, butelki plastikowe (tzw. prosty recykling, czyli powtórne wykorzystanie jakiegoś materiału bez konieczności jego przetwarzania w skomplikowany sposób). Prace powinny mieć możliwość zawieszenia na choince. Dopuszczalne są wszystkie techniki plastyczne.

 

III. PRZEBIEG KONKURSU I TERMINY

1. O konkursie i jego Regulaminie mieszkańcy zostaną powiadomieni przez media społecznościowe Urzędu Miejskiego w Chodzieży.

Regulamin konkursu będzie również załączony do plakatu informacyjnego, znajdującego się na stronie https://samorzad.gov.pl/web/miasto-chodziez

2. Mieszkańcy wykonują prace samodzielnie, w jednoosobowych zespołach.

3. W terminie do 17 grudnia 2021 r. prace należy składać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży, ul. Kościuszki 32 (w wypożyczalniach)

4. Każdą pracę należy podpisać (imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail autora).

5. Prace oceni Komisja Konkursowa, która przeprowadzi formalną kwalifikację prac (zgodność z regulaminem), a następnie dokona ich oceny uwzględniając walory plastyczne i sposób przedstawienia tematu.

7. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach : dzieci (do 18 r.ż.) oraz dorośli (powyżej 18 r.ż.)

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 grudnia 2021 r.

9. Wszystkie prace konkursowe zostaną powieszone na choince umieszczonej w bookschronie w Parku „Odpoczywaj z kulturą” koło Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży.

 

IV. NAGRODY

1. Zdobywcy 3 pierwszych miejsc uzyskują tytuł laureata i otrzymują atrakcyjne nagrody.

 

V. ZMIANY W REGULAMINIE

1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}