W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

Uczniowie - uczestnicy turnieju piłkarskiego

W czwartek,  27 kwietnia na boisku przy ul. Margonińskiej w Budzyniu odbył się etap powiatowy ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej pt. „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Na starcie rywalizacji stawiły się cztery szkoły podstawowe: SP3 Chodzież, SP1 Chodzież, SP Budzyń oraz SP Dobra Szkoła.

Zawody odbyły się w systemie gry „każdy z każdym”. W drodze losowania okazało się, że w pierwszym meczu odbędą się derby Chodzieży. Po bardzo wyrównanym pojedynku, rozegranym na wysokim poziomie technicznym oraz taktycznym lepsza okazała się drużyna SP nr 1 pokonując SP nr 3 w stosunku bramkowym 4:2. Rywalizacja trwała, SP Budzyń, SP3 oraz SP1 zgodnie wygrali z SP Dobra Szkoła. Po zwycięskim meczu chodzieskiej „Jedynki” z SP Budzyń, kwestia awansu do kolejnej rundy została rozstrzygnięta. Reprezentacja SP3 Chodzież mimo wiadomości o braku szans promocji do kolejnej rundy turnieju, z wielką pasją rozegrała swój ostatni mecz. Dominując na boisku, a zarazem prezentując zespołowy styl gry pokonała reprezentację uczniów SP Budzyń 2:1.

{"register":{"columns":[]}}