W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Musical dla uczniów chodzieskiej "trójki"

Aktorzy musicalu dla uczniów SP 3

 

W poniedziałek, 12 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 obejrzeli musical - sztukę łączącą słowo i muzykę. Piękna dekoracja, dopracowany ruch sceniczny, gra aktorów i piosenki wykonywane na żywo stworzyły niepowtarzalną atmosferę.

Nazywam się…Powrót do przeszłości” to tytuł spektaklu, którego fabuła łączyła dylematy młodych ludzi - kim chciałbym zostać z bohaterami historii: A. Mickiewiczem. J. Słowackim, M. Skłodowską-Curie, F. Chopinem.

- To kolejne w tym roku szkolnym spotkanie, które daje nam możliwość obcowania z kulturą wysoką i wyciąga nas z wirtualnego świata. Przy wsparciu rodziców i ich zrozumieniu dla obcowania dzieci z teatrem, będziemy kontynuować takie wyjścia. Był to dla wszystkich cenny czas, bogaty w doświadczenia, które pozostają w naszej pamięci - informują nauczyciele i wychowawcy z SP 3.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}