W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życiu powiedzieć: Tak. Chodzież poetce Krystynie Miłobędzkiej

Plakat zaproszenie na "wieczór wokół poezji Krystyny Miłobędzkiej"

W piątek, 10 czerwca 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży i w Parku "Odpoczywaj z kulturą" odbędzie się uroczystość poświęcona twórczości Krystyny Miłobędzkie, poetki i która w 2017 r. otrzymała tytuł Honorowego Obywatelstwa Miasta Chodzieży.

W programie spotkanie z Jarosławem Borowcem - wydawcą utworów poetki, prezentacja muralu poświęconego twórczości Miłobędzkiej oraz widowisko artystyczne w plenerze, w wykonaniu uczniów I LO w Chodzieży.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym chodzieskim święcie poezji, jest to niepowtarzalna okazja, by poznać i poczuć fenomen polskiej poetki, która związana jest z naszym Miastem.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}