W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Barbórka w Wesołym smyku

Dzień Górnika w przedszkolu

W piątek, 3 grudnia grupa Motyli i Biedronek z Niepublicznego Przedszkola nr 3 „Wesoły Smyk” w Chodzieży obchodziła Dzień Górnika.

- Była to doskonała okazja do przybliżenia dzieciom kolejnego, ważnego zawodu. Przedszkolacy dowiedzieli się między innymi na czym polega praca górnika i jakimi, charakterystycznymi narzędziami się on posługuje. Ponadto dzieci zgłębiły swoją wiedzę na temat kopalni i tego co się w nich wydobywa. Ciekawym, podsumowującym akcentem zajęć była możliwość obcowania z węglem i doświadczania jego właściwości poprzez tworzenie rysunków na szarym papierze według własnych pomysłów - relacjonuje przedszkolna kadra. 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}