W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

27 Chodzieskie Targi Gospodarcze PROMOCJE 2024

baner targi gospodarcze

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 27 Chodzieskich Targach Gospodarczych PROMOCJE 2024, które odbędą się 8 czerwca na terenach MOSiR w Chodzieży.
 


Podstawowym celem Targów jest promowanie przedsiębiorstw i produktów, które są prezentowane podczas trwania imprezy. Najlepsze z nich zostają nagrodzone Dzwonem Chodzieskiego Klubu Gospodarczego - ta prestiżowa nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach: najlepszy produkt/usługa oraz najciekawsza promocja. Poza prestiżem i reklamą przedsiębiorstw, Chodzieskie Targi umożliwiają również sprzedaż wyrobów i usług, a także tworzą warunki do spotkań z mieszkańcami, dziennikarzami oraz przedsiębiorcami nie tylko z regionu, ale i całej Polski. Taka okazja nawiązania kontaktów biznesowych nie zdarza się często. Podczas trwania wystawy gospodarczej, prowadzona jest loteria, z której dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.
Targi z roku na rok rozwijają się coraz mocniej i nabrały charakteru wystawy gospodarczej połączonej z piknikiem o silnym akcencie kulturalnym i sportowym. To święto gospodarki i promocji trwa jeden dzień, a każdą edycję odwiedza kilka tysięcy widzów.

 


 

 

 

 

 
{"register":{"columns":[]}}