W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nagrody dla aktywnych w chodzieskiej zabawie adwentowej

Burmistrz i laureaci zabawy - chodzieski kalendarz adwentowy

W sobotę, 24 grudnia - w Wigilię Bożego Narodzenia zakończyła się akcja na Facebooku pn. Chodzieski Kalendarz Adwentowy, której organizatorem był Urząd Miejskie w Chodzieży wraz zaproszonym do zabawy partenrami. 

24 grudnia nie było już zwyczajowego zadania w kalendarzu, lecz nagrodę za największą aktywność w całej świątecznej akcji wręczał burmistrz Jacek Gursz.  Organizatorzy szczegółowo przez cały grudzień obserwowali komentarze zamieszczane pod filmikami z zadaniami Partnerów akcji. Do zdobycia nagrody głównej wyłoniono jedną osobę, która wykonała największą ilość zadań, a została nią Pani Aleksandra Kelm. Postanowiono również docenić trzy bardzo aktywne osoby, które były w rankingu tuż za Panią Aleksandrą, mianowicie nagrodzono zestawem miejskich gadżetów Panią Sylwię Siemieniewską, Panią Angelikę Przybylak i Panią Joannę Żurek. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy wygranej. Dziękujemy również za czynny udział wszystkim uczestnikom oraz Partnerom akcji. Liczymy na Państwa aktywność w planowanych na rok 2023 zabawach, akcjach i wydarzeniach.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}