W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

3. września zapraszamy na targi książek

Plakat - kiermasz książek

Już na rozpoczęcie nowego roku szkolnego wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Chodzieży zapraszamy na kolejną trzecią już edycję Chodzieskiej Wymiany tym razem pn. "przyTARGaj KSIĄŻKI" do Parku Odpoczywaj z kulturą.

Zapraszamy wszystkich, którym zalegają książki na półkach, tych, którzy chcą odkryć nowe pozycje lub znaleźć perełki na naszym targu książki.

W skrócie, wymieniamy/sprzedajemy tym razem:

* książki,
* podręczniki szkolne,
* czasopisma (np. serie czasopism naukowych),
* płyty CD,
* płyty winylowe.

WAŻNE: Aby wziąć udział, jako Wystawiający przedmioty - zapisz się przez specjalny formularz pod adresem www.formularz.chodziez.pl - to ułatwi nam organizację i kontakt z Tobą. Aby Twoje zgłoszenie było przyjęte należy zaakceptować regulamin i klauzulę informacyjną (przypięte w formularzu kontaktowym oraz na wydarzeniu na Facebooku w poście).

W programie wydarzenia ponadto:
- Narodowe Czytanie - ballady i romanse,
- warsztaty z książką,
- stoisko Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży z ciekawymi pozycjami czytelniczymi i gadżetami,
- strefa chilloutu z książką,
- prowadzenie imprezy przez chodzieskiego miłośnika książek The Bookking! (www.instagram.com/the.bookking).

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

{"register":{"columns":[]}}