W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

MZGM remonuje budynki mieszkalne i użytkowe

Remontowany budynek MZGM

Mieszkaniowy Zasób Gminy Miejskiej Chodzież rozpoczął remonty budynków mieszkalnych i użytkowych Gminy Miejskiej w Chodzieży przewidziane do realizacji w roku bieżącym.

Trwa remont dachu budynku przy ul. Marcinkowskiego 5. Ukończono już naprawę dachów na dwóch budynkach użytkowych przy ul. Młyńskiej 3 wynajmowanych m.in. przez organizacje: Związek Harcerstwa Polskiego i Ochotniczą Straż Pożarną. Zlecono naprawę schodów w budynku przy ul. Rynek 10. Otrzymane na początku roku środki finansowe na remonty są niższe niż w latach ubiegłych, natomiast ceny za usługi remontowe rosną, co oznacza ograniczenie w liczbie i zakresie remontów zasobów mieszkaniowych. MZGM oczekuje na przydział środków na zadania inwestycyjne objęte Wieloletnim Programem Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Miejskiej w Chodzieży, w tym na termomodernizację budynku mieszkalnego przy ul. Świętokrzyskiej 1 A.

Iwona Szmyt, Dyrektor MZGM

 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}