W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przedszkolaki na szkolnej lekcji

Przedszkolaki z miejskiego przedszkola przed budynkiem szkoły nr 1

Dzieci z grupy Szuwarki z Miejskiego Przedszkola odwiedziły Szkołę Podstawową nr 1 w Chodzieży. Celem wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczały od nowego roku szkolnego.

Sześciolatki zobaczyły jak wygląda sala lekcyjna, do której chodzą uczniowie klasy pierwszej, świetlica, sekretariat, sala gimnastyczna. W sali nastąpiła prezentacja książek, zeszytów i przyborów szkolnych. Przedszkolaki miały okazję usiąść w szkolnych ławkach i poczuć się jak prawdziwi uczniowie.

- Dzieci wzięły udział w bardzo ciekawej lekcji. Bardzo zadowolone i pełne wrażeń wróciły do przedszkola - dodaje Karolina Rajze z MP5.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}