W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Projekt „Chodzież Od Nowa” zgłoszony do konkursu PAP

Plac zabaw na ulicy Strzeleckiej

 

Ruszył konkurs na Inwestycję z perspektywą organizowany przez Polską Agencję Prasową, do którego został zgłoszony projekt chodzieskiej rewitalizacji „Chodzież Od Nowa”.

 

GŁOSOWANIE odbywa się w ten sposób, że na stronie https://europapnews.pap.pl/poll/1 należy wyszukać nazwę Projekt „Chodzież Od Nowa – rewitalizacja fizyczna, gospodarcza, społeczna i kulturalna śródmieścia” (POZYCJA 63), a następnie na samym końcu listy kliknąć „vote” – wtedy głos zostaje oddany. Można głosować do końca roku.

 

Link do opisu chodzieskiej inwestycji: https://europapnews.pap.pl/node/19715

 

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

 

Zachęcamy do głosowania!

 

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}