W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Chodzieskie instytucje pomagają ofiarom przemocy w rodzinie

Kierownictwo MORPA i MOPS w Chodzieży

Miejski Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chodzieży wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej prowadzą wspólne działania, których celem jest udzielanie pomocy i wsparcia ofiarom przemocy w rodzinie.

 

Obie chodzieskie instytucje osobom dotkniętym przemocą w rodzinie udzielają bezpłatnej pomocy.  Każda zgłaszająca się osoba ma możliwość skorzystania z pomocy prawnika, psychologa i pracownika socjalnego w celu poprawy swojej trudnej sytuacji. Pomoc udzielana jest w Ośrodku na ul. Reymonta 12. Można też skorzystać z porady telefonicznie pod nr tel. 539-002-005 lub 605-305-534.

- Zachęcamy do korzystania z oferowanej przez nasz Ośrodek pomocy. Zawsze, kiedy znajdziemy się w kryzysie życiowym warto szukać pomocy - dodaje Romana Otto, kierownik MORPA w Chodzieży.

{"register":{"columns":[]}}