W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

22. Wiosenne porządki U Żyda

01.04.2023

baner wiosenne porządki
W sobotę, 1 kwietnia o godz. 9:00 w Parku 3. Maja odbędą się 22. Wiosenne porządki U Żyda. Chodzieski Dom Kultury jako organizator wydarzenia, zapewnia przyrządy potrzebne do sprzątania, jak worki i rękawiczki oraz zaprasza na ognisko i kiełbaski.
 
W programie również pożegnanie zimy w towarzystwie Marzanny. Wraz Z ChDK na wydarzenie zapraszają:  Jacek Gursz Burmistrz, Miejski Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chodzieży, ZHP Hufiec Chodzież, OSP Chodzież, @Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Chodzieży, @Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Chodzieży, Chodzieski Dom Kultury, Świetlica Promyk Dobra Caritas, PCH_RUN, Lodożercy Chodzież.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}