W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Aplikacja mobilna - aktywizacja ekologiczna mieszkańców Chodzieży z Eko Ludkiem

Grafika z kodem QR nt. aplikacji mobilnej Chodzieski Eko Ludek

W ramach projektu „Chodzieski Eko Ludek – miejska edukacja ekologiczna” realizowanego przez Gminę Miejską w Chodzieży została przygotowana i udostępniona mieszkańcom Chodzieży aplikacja mobilna.

Celem projektu jest kształtowanie świadomości ekologicznej oraz utrwalanie proekologicznych nawyków mieszkańców Chodzieży i aplikacja jest jednym z działań edukacyjnych. Aplikacja Chodzieski Eko Ludek jest bezpłatna i dostępna w systemie Android i IOS.

W aplikacji znajdziesz praktyczne informacje i porady, jak oszczędzać wodę, energię elektryczną, jak segregować i ograniczać odpady, jak świadomie robić zakupy. Aplikacja ma służyć mieszkańcom, znajdziemy w niej harmonogram wywozu odpadów, a także informacje na temat chodzieskich imprez i wydarzeń. W zakładce „Aktualności” zamieszczane są informacje dotyczące działań ekologicznych, imprez i festynów. Aplikacja umożliwia podejmowanie wyzwań, można sprawdzić swoją wiedzę w Quizach oraz korzystać z modułu Questy. Jest to narzędzie, które „żyje” wraz z projektem będzie się rozwijało i docierało do coraz większej liczby mieszkańców Chodzieży. Zachęcamy do pobierania aplikacji i życzymy owocnego korzystania.

 

{"register":{"columns":[]}}