W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pilski Bank Żywności w ramach CIWIS zaprasza na szkolenie

Plakat nt. szkolenia dla NGO
Pilski Bank Żywności w ramach CIWIS zaprasza na szkolenie on-line z zakresu jak skutecznie pozyskiwać fundusze dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 9 grudnia o godzinie 10:00.
 
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny do dnia 7 grudnia, który znajduje się w linku poniżej
 
8 grudnia na adresy podane w formularzu zostanie wysłany link do spotkania on-line.
Szkolenie jest organizowane przez Pilski Bank Żywności w ramach Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych (CIWIS), finansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
 

Prowadzącym będzie Mateusz Walczak, który od niemal 10 lat związany jest z organizacjami, w tym od 4.5 roku zawodowo. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą, wspomagając różne organizacje z całej Polski. Fundator i prezes fundacji "Inicjatywa dla Opatówka".

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}