W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

6. sezon Chromków - miejskich rowerów

Plakat - Chromki, miejskie rowery

 Wystartował VI. sezon z Chromkiem - Chodzieskim Rowerem Miejskim. Do dyspozycji użytkowników oddano już 133 rowery miejskie, w tym 50 szt. rowerów zakupionych pod koniec 2022 roku w ramach projektu unijnego.

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., który zarządza systemem wyciąga wnioski, wsłuchuje się w uwagi użytkowników i dąży do udoskonalenia systemu i poprawy jakości świadczonych usług. W związku z czym nowe rowery dysponują już 7 biegami, wzmocnionym koszem oraz zabudowaną lampką. Dla wygody użytkowników dodano nową, 21-szą stację rowerów przy ul. Stefana Żeromskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala Powiatowego. Na chwilę obecną cennik roweru miejskiego nie ulegnie zmianie.

Przypomnieć należy, iż system rowerów miejskich uruchomiony został w dniu 13 lipca 2018 roku. W ciągu pięciu lat funkcjonowania zarejestrowano w systemie 4.606 aktywnych użytkowników, którzy 172.876 razy wypożyczali rowery, przejeżdżając 331.377 km w ciągu 47.475 godzin.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}