W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Najaktywniejsi w 2022 roku użytkownicy Chromków

Nagrodzeni użytkownicy Chromków oraz burmistrz i prezes MZK

Burmistrz Miasta Chodzieży i Prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. nagrodzili najaktywniejszych w 2022 roku użytkowników Chromka - Chodzieskiego Roweru Miejskiego.

Tradycyjnie zaplanowano nagrodzenie kobiet i mężczyzn osobno w trzech kategoriach: osoba, która przejechała Chromkiem najwięcej kilometrów; osoba, która spędziła na rowerze najwięcej czasu; osoba, która najczęściej wypożyczała rowery. Po raz pierwszy w historii wszystkie trzy kategorie, zarówno w rankingu kobiecym jak i męskim, wygrywała jedna osoba. Nagrodzeni zostali - pan Franciszek Bednarek, w imieniu którego nagrodę odebrała żona i pani Mariola Seroczyńska, repreznowana przez córki.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}