W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Akcja #szczepimysię w Wielkopolsce

Plakat akcji #szczepimysię

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu informuje, że w naszym województwie trwają szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień.

To najskuteczniejsza forma zwalczania chorób zakaźnych. Odporność, którą dają szczepionki, jest dla nas wszystkich szansą na zdrowie oraz powrót do życia, jakie prowadziliśmy przed pandemią. Korzystajmy z licznych populacyjnych punktów szczepień przeciw COVID-19 w naszym województwie. Zespoły szczepienne obecne są też w mniejszych miejscowościach, podczas festynów, dożynek, na plażach czy rynkach. Kolejnym ułatwieniem dla Wielkopolan jest ruszający w trasę profesjonalny Szczepieniobus.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}