W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Remont dachu budynku przy ul. Zamkowej 13

Budynek przy ul. Zamkowej 13

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Zamkowej 13 w Chodzieży już od dawna borykała się z problemem przeciekającego i przemarzającego dachu.

Budynek główny ma bardzo skomplikowaną zabudowę. Patrząc od strony ulicy Zamkowej dach budynku posiada niewielki spadek i jest pokryty warstwą papy termozgrzewalnej, natomiast dach od podwórza jest stromy i pokryty dachówką ceramiczną : karpiówką kładzioną w podwójną ‘koronkę’ . I właśnie ta część dachu wymagała całkowitej wymiany łącznie z naprawą konstrukcji więźby dachowej.  Właściciele podjęli decyzję o dofinansowaniu niezbędnego remontu dachu, korzystając z kredytu remontowego udzielonego przez Bank Pocztowy. Spłata kredytu będzie odbywać się z konta funduszu remontowego według ustalonego wcześniej harmonogramu spłat.  Współpraca z Wykonawcą Firmą ‘Dach-Fach’ Panem Szymonem Gryczką, dotycząca wszelkich ustaleń podczas trwania wymiany pokrycia dachowego i naprawy więźby dachowej przebiegała w sposób fachowy i bez konfliktowy .Zarząd Spółki zawsze będzie popierał i współorganizował wszystkie działania właścicieli prowadzące do poprawy stanu technicznego ich budynków.

Zarząd Spółki ChTBS

Grażyna Nowicka

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}