W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpiecznie w czasie ferii

Tablica informująca uczniów o bezpiecznych zachowaniach w czasie ferii

W chodzieskich szkołach, tuż przed rozpoczęciem zimowych ferii, odbyły się spotkania profilaktykiem społecznym Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

W czwartek  13 stycznia pogadanki edukacyjne zostały przeprowadzone w Szkole Podstawowej nr 1 w Chodzieży. Tematem prelekcji było przedstawienie podstawowych zasad zachowania w czasie wypoczynku zimowego. Prowadząca nadkom. Elżbieta Żulewska apelowała o rozwagę podczas zabaw na śniegu, lodzie czy wyciągach narciarskich. Dodatkowo omówiono kwestię zachowania zasad bezpieczeństwa podczas pobytu w domu, w czasie nieobecności osób dorosłych. Uczniom zwrócono uwagę na ograniczenie zaufania do osób nieznajomych oraz niewchodzenie z nimi w bliższe, bezpośrednie relacje, również te w sieci. Starszej młodzieży po raz kolejny przypomniano o konsekwencjach wynikających z zachowań ryzykownych, nieprawidłowych postaw przyjmowanych również w miejscach publicznych.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}