W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Chodzież - obchody Narodowego Święta Niepodległości

11.11.2023

baner obchody Narodowego Święta Niepodległości

Burmistrz Miasta Chodzieży zaprasza do udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. 11 listopada to wyjątkowy dzień, kiedy wspólnie możemy uczcić narodową dumę i historię.

Drodzy Chodzieżanie, chcielibyśmy spędzić ten wyjątkowy dzień razem z Wami i podzielić się radością z okazji naszej niepodległości. W programie obchodów: msza św. w intencji Ojczyzny, przemarsz pod pomnik pamięci Poległym i Pomordowanym za Polskę i Wolność, apel z udziałem pocztów sztandarowych i Orkiestry Chodzieskiego Domu Kultury, a następnie tradycyjny poczęstunek w parku przy Urzędzie Miejskim.

Popołudniu zapraszamy na koncert "Sybirskie opowieści", który odbędzie się sali kinowo-widowiskowej Chodzieskiego Domu Kultury. Po koncercie w Parku Odpoczywaj z kulturą przy miejskiej bibliotece, już po raz drugi, odbędzie się wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych z zespołem "Jan Boys". Podczas wieczornego spotkania będziemy częstować pyszną, ciepłą zupą, by jeszcze bardziej zadbać o dobrą atmosferę i podkreślić radość wspólnego świętowania.

{"register":{"columns":[]}}